В Ужгороді правники обговорили помилки адвокатів під час обшуку в компанії

УЖГОРОД 28 березня 2016 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів перше в цьому році виїзне засідання, на якому обговорили помилки адвокатів під час обшуку в компанії.

В якості експертів виступили: Денис Овчаров, заступник голови Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права, партнер практики правової безпеки бізнесу АО Juscutum, та Ксенія Проконова, старший юрист практики правової безпеки бізнесу АО Juscutum.

Під час заходу правники проаналізували, що таке обшук і на власному прикладі розповіли про помилки, яких найчастіше припускаються адвокати. Крім того, розглянули, що не береться до уваги. Так, серед основних помилок спікери зазначають відсутність моральної та психологічної підготовки адвокатів, адже обшук триває не декілька годин, а зазвичай від 12 до 72 годин, і весь цей час потрібно бути напоготові. Часто адвокати прибувають на обшук без групи підтримки, і у результаті їм потім складно підтвердити зухвалість і свавілля слідчих.

Однією з поширених помилок під час обшуку в компанії спікери зазначають концентрацію уваги лише на одному клієнті, забуваючи про інших співробітників, що може стати причиною відмови у подальшій співпраці з таким адвокатом. Окрім того, недостатньо опрацьована інформацію про свого клієнта може обернутися цілковитою несподіванкою під час проведення обшуку.

Наприкінці заходу всі учасники отримали ґрунтовні відповіді на свої запитання та корисні поради, як вибудувати правильну модель поведінки та спілкування з правоохоронцями до приїзду адвоката, що сприятиме виходу із ситуації з мінімальними втратами.

Слідкуйте за новинами та долучайтеся до роботи комітетів!

Новини комітету

У вас є цікава ідея заходу?