Чи можливо відновити досудове розслідування після його закінчення?

КИЇВ — 9 грудня 2015 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів засідання на тему: «Відновлення досудового розслідування після його закінчення».

Під час засідання правники обговорили один із недоліків КПК України — неможливість відновлення досудового розслідування після його закінчення.

Зокрема, Сергій Кишенько, адвокат АО «Солодко та партнери», проаналізував положення КПК, що регламентують порядок закінчення досудового розслідування, та звернув увагу, що за чинним законодавством неможливо відновити досудове розслідування після його завершення.

Євгеній Солодко, голова Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «Адвокатська група «Солодко і партнери», підтримав позицію колеги та навів приклади з власної практики.

Загалом у дискусії взяло участь багато учасників, котрі ділилися власним досвідом у таких ситуаціях і пропонували різні варіанти вирішення проблеми. В результаті дійшли висновку, що необхідно розробити проект внесення змін до чинного КПК України.

За результатами дискусії правники домовилися надіслати свої пропозиції пану Сергію на адресу: svk@solodko.kiev.ua.

Запрошуємо всіх долучитися до підготовки напрацювань щодо змін до Кримінально-процесуального кодексу України з приводу відновлення досудового розслідування після його завершення.

Новини комітету

У вас є цікава ідея заходу?