Інститут медіації в кримінальному процесі - обговорення на комітеті

КИЇВ – 24 березня 2015 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів чергове засідання, присвячене обговоренню інституту медіації в кримінальному процесі.

На заході із надзвичайно цікавою доповіддю виступила Ірина Калінська, адвокат, медіатор, телеведуча, засновник та партнер «Бюро примирення Ірини Калінської».

Пані Ірина розповіла про важливість знаходити компроміс у кримінальних справах, і не лише в кримінальних. «З перших зустрічей і розмов зі своїм клієнтом потрібно готувати його до компромісу», - переконана пані Ірина.

Ірина Михайлівна наголосила, що найголовнішим в медіації є рефрейминг. Саме правильна подача інформації може відіграти велику роль в ході справи. Також експерт порадила завжди розділяти клієнта та опонента на різні боки і спілкуватись з ними окремо, знаходячи до кожного окремий підхід, а вже пізніше «садити всіх за стіл» і спілкуватись разом.

Під час заходу Євген Солодко, голова Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «Солодко і партнери», навів приклад ситуації, в якій учасники мали можливість попрактикувати свої здібності в медіації, а пані Ірина пояснювала, які прийоми варто використовувати, а чого потрібно уникати.

Захід був сповнений дискусій та обговорень, адже всі учасники хотіли довести правоту свого бачення вирішення ситуацій.

Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до активної роботи комітетів! 

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?