Яким тепер має бути національне законодавство у сфері авторського і суміжних прав?

КИЇВ — 19 березня 2015 року. Комітети Асоціації правників України (АПУ) з питань ЗМІ, з інтелектуальної власності та рекламного права та з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету провели спільне засідання, на якому обговорили проблемні питання адаптації законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав до законодавства ЄС.

Надзвичайно цікавим й жвавим захід вийшов завдяки доповідачам, серед яких були:  Олена Вардамацька, заступник голови Комітету АПУ питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, керівник IP/ІТ практики ЮФ «Вольф Тайс»; Наталія Мещерякова, голова Комітету з інтелектуальної власності та рекламного права, керуючий партнер Експертного бюро з інтелектуальної власності; Микита Полатайко, заступник голови Комітету АПУ питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, координатор ІТ-практики ЮФ Sayenko Kharenko та Ірина Стройко, голова Комітету з питань ЗМІ, головний юрисконсульт «Телерадіокомпанія «Студія «1+1», директор ТОВ «Молодість Дистриб'юшн».

Під час засідання розглянули актуальні редакції проекту Інтернет-закону та Закону про електронну комерцію, обговорили концепції провайдерів Інтернет послуг і власників авторського і суміжних прав, випадки звільнення провайдерів Інтернет послуг від відповідальності за порушення авторських і суміжних прав.

Крім того, учасники ознайомилися з новаціями Угоди про асоціацію з ЄС щодо авторських/суміжних прав та електронної комерції та відповідними Директивами ЄС.

Долучайтеся до роботи комітетів! Надсилайте свої пропозиції щодо тем майбутніх засідань на адресу: komitet@uba.ua

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?