Експерти обговорили актуальні питання кіберзлочинності в Україні

КИЇВ — 11 лютого 2015 року.  Комітет з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету провів спільне засідання разом з Комітетом з кримінального та кримінально-процесуального права, присвячене темі «Кіберзлочинність в Україні: погляд адвоката».

Експертами заходу виступили Євгеній Солодко, голова Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «Адвокатська група «Солодко і партнери», Антон Полікарпов, старший юрист АО «Arzinger» та Сергій Прокопенко, начальник лабораторії комп’ютерної експертизи компанії «ЕПОС». Модерував засідання голова Комітету питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, адвокат, партнер практики ІТ та медіаправа АО «Юскутум», Дмитро Гадомський.

Серед гостей заходу були Ірина Фріз, Голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони, Максим Літвінов, головний експерт Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України, Анатолій Артеменко, начальник Відділу інформаційної безпеки СБУ, а також Максим Букін та Наталія Лесик – представники Інтерполу.

На засіданні розглянули стан кіберзлочинності на сьогоднішній день, проаналізували практику розслідування кіберзлочинів в Україні, а також ознайомились із особливостями проведення технічної експертизи.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?