Угода про асоціацію та інтелектуальна власність: які зміни очікують правники

КИЇВ – 11 грудня 2014 року. Асоціація правників України провела черговий круглий стіл з циклу  заходів на тему наближення українського законодавства до європейських стандартів з огляду на підписання Угоди про асоціацію.

Цього разу правники мали унікальну нагоду відвідати круглий стіл на тему «Угода про асоціацію між Україною та ЄС та законодавство в сфері інтелектуальної власності: наближаються зміни».

Захід був проведений з метою ознайомлення юрисконсультів підприємств та юристів зі змінами, які несе у собі Угода про асоціацію, та обговорити шляхи мінімізації ризиків, які можуть виникнути у зв’язку з цим.

Доповідачами на засіданні виступили добре відомі експерти, серед яких: Олександр Мамуня, партнер AEQUO;  Максим Коваль, партнер ЮК «Коваль і партнери» та Ірина Стройко, голова Комітету з питань ЗМІ, головний юрисконсульт ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія «1+1».

Під час своїх доповідей експерти зосередились на законодавчих змінах, що торкнуться таких галузей як: фармацевтична та агрохімічна індустрія; молочна (харчова) промисловість; алкогольна промисловість та ЗМІ й Інтернет.

Детальніше про основні тези заходи читайте у наступному випуску журналу «Вісник АПУ».

Нагадуємо, що 20 березня 2015 року у Києві пройде масштабна конференція «Угода про асоціацію для всіх і кожного». Запрошуємо до реєстрації! 

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?