Робоча зустріч з питань розвитку недержавного накопичувального пенсійного забезпечення

КИЇВ - 11 червня  2014 року. Олена Линник, член Правління, голова Комітету з банківського, фінансового та страхового права Асоціації правників України, заступник голови Громадської ради при Нацкомфінпослуг, керуючий партнер Gryphon Investment Consulting Group, провела робочу зустріч з представниками профільних асоціацій на ринках фінансових послуг з питань  співпраці у напрямку законотворчої ініціативи щодо реформи регулювання ринку недержавного накопичувального пенсійного забезпечення України.

В зустрічі взяли участь представники Української асоціації  інвестиційного бізнесу, Національної асоціації недержавних пенсійних фондів України та адміністраторів недержавних пенсійних фондів,  а також представники депутатського корпусу.

Учасники зустрічі прийняли рішення про створення робочої групи з розробки пропозицій щодо внесення змін та доповнень до низки нормативно-правових актів, що регулюють правовідносини у сфері недержавного пенсійного накопичення, а також про проведення ряду спільних з профільними комітетами Асоціації правників України інформаційно-просвітницьких заходів.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?