Відділення АПУ отримало відповідь від міськради щодо нормативної грошової оцінки земель Харкова

КИЇВ — 18 січня 2021 року. 26 жовтня 2020 року Відділення АПУ в Харківській області зверталося до Харківського міського голови з вимогою сприяти забезпеченню прав осіб на доступ до публічної інформації, а саме про належне опублікування значення коефіцієнтів Км2 та Км3, які застосовуються при визначенні нормативної грошової оцінки земель Харкова.

Стосовно відповідних коефіцієнтів міськрадою було повідомлено наступне. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель Харкова, яка почала застосовуватися з 01 січня 2020, затверджено рішенням 25 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 27 лютого 2020 року.

Крім того, 10 лютого 2020 року на сайті Харківської міськради опубліковані описи меж економіко-планувальних зон м. Харкова та значення зональних коефіцієнтів Км2 в межах економіко-планувальних зон.

Про опублікування іншої інформації, яка впливає на нормативну грошову оцінку земель міста Харкова, то міська рада повідомила, що її можна дізнатися у Відділі у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, проте лише щодо окремої земельної ділянки м. Харкова.

З повним текстом відповіді на звернення можна ознайомитися за посиланням

Committee News

15 October 2019
24 February 2020

Join the UBA

Keep up to date with the latest news from the Ukrainian Bar Association. Gain access to the useful information and educational opportunities. We will be happy to advise you and provide all the necessary support.