Податкові спори: актуальна судова практика

8 грудня 2020 року, у рамках спільного заходу Відділення АПУ в Харківській області та Одеській області, відбулось обговорення актуальної судової практики у податкових спорах.

Під час обговорення експертами були розкриті наступні тематики:

  • «Тренди судової практики у податкових спорах у 2020 р.», Андрій Тімонов, адвокат ЮК «Ріяко і партнери»;
  • «Судова практика щодо оскарження податкових рішень у сфері надання послуг крюінговими компаніями», Карина Романішина, адвокатка АО «Юридичне бюро Сергєєвих».

Експерти актуалізували судову практику щодо податкових спорів, зокрема практику судів І та ІІ інстанції. Також розглянули проблемні питання щодо реєстрації податкових накладних, включення підприємств до переліку ризикових, проведення перевірок. Мова йшла також про повноваження податкових органів та про порядок їх реалізації.

Також мова йшла про таку категорію справ як податкові спори у сфері надання крюінгових компаній. Перш за все було розглянуто саме поняття та сутність крюінгових послуг, а також ліцензування та сертифікацію таких послуг. Крім цього, не оминули увагою і тонкощі щодо податкової звітності, щодо оскарження актів перевірок, звичайно з посиланням на судову практику та кейси, з якими мали справу наші експерти.

Дякуємо експертам за цікаві практичні кейси, поради та інформацію про дієві механізми взаємодії з контролююч

Переглянути запис онлайн обговорення можна за посиланням

Committee News

15 October 2019
24 February 2020

Do you have an interesting idea for an event?