Карантинні хроніки, регіональні. Глава 16, перша столиця

ХАРКІВ — 01 травня 2020 року. Для першотравневого випуску хронік самоізоляції ми відвідали першу столицю та вирішили дізнатися про її стан справ. У цьому нам допоміг капітан Відділення АПУ у Харківській області Кирило Кролевецький, керівник АО «Кролевецький та партнери». Він впевнено зазначає «Місяць карантину – політ нормальний!» та запрошує подивитися на поле карантинних подій власними очима.

Карантин, 1,5 місяці потому. Враження Кирила

Ми відмінно рухаємося та функціонуємо. Карантин, звичайно, позначився на звичному для нас укладі життя, та ми намагаємося з будь-якої нестандартної ситуації винести корисні навички. Проведена оптимізація витрат і процесів на сьогодні дає позитивний ефект, як в організаційному аспекті, так і фінансовому.

Перша реакція на форс-мажор

Будь-яку ситуацію можна або приймати та працювати з нею, або вперто заперечувати її наявність. Другий варіант — шлях до стагнації. Ми обрали перший і почали з аналізу наших бізнес-процесів і витрат компанії. Після цього, буквально вже у перші дні кризи, на підставі проведеного аналізу ми впровадили антикризові заходи. Наразі ж очевидно, що ми діяли правильно та логічно, результати є позитивними. 

Перші кроки

Насамперед забезпечили офіс усіма необхідними засобами індивідуального захисту та індивідуальним транспортом співробітників, які продовжували відвідувати офіс. Потім працювали над зміною організаційної структури та оптимізацією витратної частини. Провели значну роботу з дебіторами та суттєво поліпшили платіжну дисципліну. Виставили чіткі пріоритети в поточних проєктах, виходячи з їх фінансових параметрів і наших зобов'язань. Все це дало чудові результати, тож можу впевнено стверджувати, що за станом на зараз політ нормальний.  

Дистанційний формат vs контроль. Про умови роботи та рівень комфорту

Усім колегам була дозволена дистанційна робота, тим більше, що відповідний інструментарій в наявності у нас давно. Водночас, більшість з них продовжили працювати в офісі, оскільки так їм було комфортніше реалізовувати поставлені завдання. Не скажу, що новий формат роботи дався складно. І раніше мені доводилося координувати роботу офісу на відстані. Та все ж, офіс дисциплінує та дає змогу постійно комунікувати з командою.

Пріоритет уваги керівника: бізнес, клієнти чи підлеглі? Трисвятий баланс розподілу 

Головна цінність компанії — це люди. Без кваліфікованих фахівців не буде клієнтів. А без них не буде бізнесу. Все взаємопов'язано. Тому для мене надважливим став раціональний розподіл уваги за всіма напрямками та збереження кожної ланки цього ланцюга.

Релігія & магічний девіз на період карантину для колективу

Будь-яка криза — це в першу чергу нові можливості.

Що далі: ситуація за рік  прогноз від Кирила Кролевецького. Результат вжитих дій і карантину в цілому

Думаю, ми повернемося до звичного ведення справ. Як я вже зазначав раніше, ми й до карантину користувалися дистанційними методами комунікації. Можливо, у нових умовах будемо використовувати їх ще частіше.

У будь-якому випадку, ми вийдемо з цієї кризи сильнішими — в цьому я переконаний.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?