Карантинні хроніки: тиждень другий очима керівників ЮФ. Глава 8, лаконічна. Aequo

КИЇВ  02 квітня 2020 року.  Часу на розмови замало, тому ми надаємо змогу оперативно побачити картину карантинних подій очима капітану однієї з найкращих юридичних фірм. Олександр Мамуня, партнер Aequo, Голова Комітету АПУ з інтелектуальної власності, запрошується до слова, Ви – до екранів.

«Рік потому дехто може сказати: «Аж не віриться, рік тому я був юристом»

Карантин, 2 тижні потому. Враження Олександра

Життя поза офісом існує!

Дистанційна робота — це цікавий досвід, який може стати загальною нормою та змінити значний скоп бізнесів по завершенню карантину.

Перша реакція на форс-мажор

Тепер не потрібно щоранку голитися, причісуватися та вдягати костюм. Не критично також витрачати час на стояння у заторах — дистанційна робота має свої переваги.

Перші кроки

Переглянули стратегію фірми та практик, а також бюджет на цей рік. Умови ведення бізнесу суттєво змінилися та продовжують змінюватись — на це потрібно миттєво, адекватно реагувати, прогнозуючи траєкторію наступних подій.

Дистанційний формат vs контроль. Про умови роботи та рівень комфорту

Більшу частину колег ми перевели на дистанційний формат роботи. Задля забезпечення високої ефективності користуємося різноманітними технічними інструментами, що створюють ефект «присутності» та постійної взаємодії у команді.

Пріоритет уваги керівника: бізнес, клієнти чи підлеглі? Трисвятий баланс розподілу

Клієнти, проєкти, колеги, партнерство, фінанси та інфраструктура –— це мої пріоритети, між якими балансую вже багато років, і ця ситуація їх не змінила.  

Релігія & магічний девіз на період карантину для колективу

Карантин завершиться, а репутація залишиться.

Що далі: ситуація за рік — прогноз від Олександра Мамуні. Результат вжитих дій і карантину в цілому

Рік потому дехто може сказати: «Аж не віриться, рік тому я був юристом».

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?