У Харкові засідала Регіональна рада з питань реформи правосуддя

ХАРКІВ — 22 листопада 2019 року. За ініціативи Відділення АПУ в Харківській області та підтримки Проекту ЄС «Право-Justice» відбулося засідання Регіональної ради з питань реформи правосуддя. 

З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся керівник Проекту ЄС «Право-Justice» Довидас Віткаускас

Разом із заступницею Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ольгою Оніщук говорили про подолання рейдерства у системі державної реєстрації та створення Експертного офісу з питань державної реєстрації.

«Ми розуміємо, що просто намагатися виправити ту систему, яка є на сьогодні — це шлях в нікуди. Тому ми будемо йти паралельно. Перший шлях — ми будемо латати корабель, щоб він залишався на плаву, аби зменшувати кількість зловживань і люди відчули вже сьогодні, що цей фільтр якщо не на 100%, то хоча би на 80% працює. Водночас ми будемо будувати нову систему, використовуючи всі старі напрацювання, щоб максимально швидко рухатися. Система буде працювати так, що все, що можна виправити в державних реєстрах, будемо виправляти і вдосконалювати, що не придатне до роботи — будемо робити з нуля».

Експерти Проекту ЄС «Право-Justice» Івар Талло та Роман Савчук представили учасникам Звіт з технічної оцінки стану роботи державних та єдиних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України.

Олег Дробот, директор Департаменту реєстрації та цифрового розвитку Харківської міської ради,  поділився успішним досвідом запровадження нових електронних сервісів та адресного реєстру у місті Харкові.

Також обговорили законопроект №2110 «Про публічні електронні реєстри».

Асоціація правників України вдячна гостям та учасникам заходу за змістовний діалог і безцінний досвід. Долучайтесь до АПУ — будьте в центрі змін!

                                                                                                                   

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?