В Харкові дискутували про розмежування підслідності між органами правопорядку

ХАРКІВ – 4 вересня 2019 року. В Харкові відбувся захід, присвячений обговоренню питання розмежування підслідності між органами правопорядку, організований Відділенням АПУ в Харківській області спільно з Харківським територіальни управлінням НАБУ.
         
Зі вступним словом виступили Кролевецький Кирило, голова АО «Кролевецький та партнери», який вказав на важливість обговорення такої теми та директор Харківського територіального управління НАБУ Юрій Кравченко, який підкреслив факт того, що до Харківського територіального управління НАБУ  надходить багато звернень, які не відносяться до їх підслідності та погодився, що заявлена тема є актуальною.

Учасники дискусії розглянули яким чином можуть виникати спори про підслідність Спікерами було розмежовано хто та якими злочинами займається, а саме:

Денис Шингарьов, слідчий першого слідчого відділу (Відділу з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві навів приклади реальних справ де виникали питання розмежування підслідності.

Артем Настенко, начальник відділу СУ ГУНП в Харківській області полковник поліції вказав на практику створення спільних груп органами правопорядку для розслідування злочину.

Зінаїда Чуприна, керівник практики кримінального права ЮК «Ріяко і партнери»звернула увагу на необхідність законодавчого врегулювання процедури створення спільних груп для розслідування злочинів та висловила ідею, яка б на думку спікерки значно б спростила процедуру вирішення питань підслідності.
         
Адвокат Дмитро Остапенко виступив із доповіддю, у які роз’яснено яким чином можуть виникати спори про підслідність та окреслив можливі способи боротьби з порушеннями процедури підслідності.

Вдячні доповідачам за змістовні виступи, а учасникам, - за інтерес до теми.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?