Зустріч нового складу Ради Відділення: у Харкові затвердили план пріоритетних дій

ХАРКІВ — 02 серпень 2019 року. Новообрані члени Ради Відділення обговорили план діяльності на рік разом із Президентом Асоціації Денисом Бугаєм та членом Правління Асоціації, відповідальним за регіональну політику, Максимом Шевердіним.

На розширеному засіданні Денис Бугай ознайомив членів Ради з пріоритетами розвитку східного регіону, наголосив на необхідності співпраці між регіонами в межах регіональної політики. Також звернув увагу на важливість посилення експертності в регіоні. Максим Шевердін зазначив, що у межах співпраці між відділеннями АПУ запровадила посаду координатора і наголосив на необхідності комунікації з метою покращення роботи відділення. Відтепер за цей напрям відповідатиме Альона Лукаш.

Представники Ради порушили питання відокремленості комітетів АПУ від регіонів та необхідніості співпраці між комітетами та запровадженні посади представника комітету в регіоні. Кирило Кролевецький ознайомив присутніх з пріоритетними напрямами діяльності Харківського відділення та планами на рік діяльності. Костянтин Автухов порушив питання необхідності створення Комітету пробації та звернув увагу на необхідність розвитку напряму соціального підприємництва. Денис Бугай підтримав, зазначивши: «Час брати відповідальність за права людини». Президент розповів про новий формат роботи Асоціації — фінансову децентралізацію — та підкреслив важливість активної роботи Відділення.

Нагадаємо, що до Ради Відділення АПУ в Харківській області увійшли:

Автухов Костянтин Анатолійович, доцент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

Біловус Роман Володимирович, керуючий партнер ЮК «Тацій і Партнери»;

Ємельянова Ольга Олександрівна, суддя Господарського суду Харківської області;

Єфіменко Марія Юріївна, адвокат АО «Шевердін і партнери»;

Зайцев Олексій Олексійович, партнер АО «Кролевецький та партнери»;

Кролевецький Кирило Ігорович, голова АО «Кролевецький та партнери»;

Москаль Роман Богданович, партнер АО «Шевердін та партнери»;

Остапенко Дмитро Миколайович, адвокат, радник АО «Кролевецький та партнери»;

Панфілова Дар'я Андріївна, адвокат, кафедра екологічного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

Ріяко Євген Олександрович, адвокат, керуючий партнер ЮК «Ріяко та Партнери»;

Чумак Роман Васильович, керуючий партнер АО «ЮК «Арес»;

Шкребець Євгеній Федорович, керуючий партнер АО «Шкребець і партнери».

Committee News

15 October 2019
24 February 2020

Legal assistance