Завершення веснягого сезону Legal Club

ХАРКІВ — 29 травня 2019 року. За декілька днів до літа, коли вже, здавалося б, настав час для заслуженого відпочинку, Відділення АПУ в Харківській області разом із представниками Феміди продовжує проводити заходи для самовдосконалення!

Цього разу Legal Club зібрав не лише адвокатів-практиків, а й навіть представників студентства та наукової спільноти.

Доповідачами виступили:

Світлана Муратова, суддя Київського районного суду м. Харкова, кандидатка юридичних наук та викладачка в Національній школі суддів.

Тетяна Бобко, суддя Харківського районного суду Харківської області, кандидатка юридичних наук та викладачка в Національній школі суддів.

Традиційно модератором засідання клубу став Євген Ріяко, керуючий партнер Юридичної компанії «Ріяко та партнери», член Ради Відділення AПУ в Харківській області.

Засідання складалося з двох частин:

Перша — теоретична, на якій обговорювали проблемні питання щодо строків досудового розслідування та їх продовження, особливості закриття кримінального провадження слідчим суддею в порядку ч. 9 ст. 284 КПК України та оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого або прокурора під час досудового розслідування.

Друга — практична, на якій учасники самостійно сформулювали фабулу справи та зробили детальний аналіз процесуальної сторони. Під керівництвом Світлани Муратової здійснювався покроковий розрахунок строків досудового розслідування. Зокрема визначили, яких помилок найчастіше припускають адвокати при здійсненні відповідних розрахунків.

Джон Роналд Руел Толкін писав: «Все, що ми повинні вирішити — що робити з часом, який нам відведений». Сподіваємося, що всі присутні тепер раціонально використовуватимуть відведений судом час на досудове розслідування.

Попереду ще більше актуальних питань, що варті обговорень. Час не чекає. Приєднуйтеся до нас!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?