Досягнення та виклики в роботі антикорупційних органів

ХАРКІВ — 23 січня 2019 року. Відділення Асоціації правників України в Харківській області спільно з НАБУ провело захід, присвячений обговоренню досягнень та викликів у роботі НАБУ, САП та АРМА.

Традиційно до присутніх учасників з вітальним словом звернувся  Роман Чумак, Голова Відділення АПУ в Харківській області, керуючий партнер ЮК «АРЕС».

Модератором заходу виступила Майя Каштан, головний спеціаліст Харківського територіального управління НАБУ (з питань забезпечення роботи Управління та взаємодії з громадськістю і ЗМІ).

Під час заходу Юрій Кравченко, директор ХТУ НАБУ, розповів про утворення Харківського територіального управління НАБУ, ключові показники роботи та виклики, які постають перед Управлінням.

ТОП питань, яких стосується переважна кількість звернень та заяв, що надходять до територіальних управлінь НАБУ, озвучили Володимир Деулін, директор Одеського територіального управління НАБУ, та представник Львівського територіального управління НАБУ.

Детектив НАБУ з практичного досвіду поділився, в чому полягає унікальність професії детектива, яка є новою для України та поєднує функції оперативного працівника та слідчого. Більш конкретно доповідач зупинився на питаннях підслідності, особах, які підслідні НАБУ, а також визначив топові помилки при подачі заяв до Бюро та порадив, як їх уникнути.

Продовжив дискусію Віталій Кравець, прокурор САП, який відзначив досягнення, виклики та очікування за 3 роки роботи Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Ірина Глагола, начальник першого відділу Управління з питань управління активами АРМА, у своєму виступі аудиторії повідомила, що АРМА було створено за аналогом установ із повернення та управління активів, які успішно функціонують у державах-членах ЄС. Також пані Ірина охарактеризувала основні напрями діяльності, успішні кейси та виклики, які постають в роботі АРМА.

Під час другої половини заходу виступили Іван Кучер, керівник практики антикорупційного комплаєнсу, адвокат кримінальної практики юридичної компанії «Кролевецький та Партнери»; Галина Кохан, представник Антикорупційної ініціативи ЄС; Галина Янченко, представник РГК НАБУ; Василь Білоус, представник Громадської ради при АРМА; Роман Суховець, представник Ради доброчесності відбору суддів.

Темами для обговорення стали аспекти відповідальності у сфері Е-декларування, створення Вищого антикорупційного суду України, особливості громадського контролю при прийнятті рішень, проблеми інституційного становлення АРМА, роль громадськості у відборі кандидатів на посади суддів.

Відділення Асоціації правників України в Харківській області висловлює подяку Національному антикорупційному бюро України за співорганізацію заходу та сподівається на подальшу співпрацю!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?