Best Football Team 2018: Law League

ХАРКІВ — 22 грудня 2018 року. Відділення АПУ в Харківській області та Адвокатське об’єднання «Кролевецький та партнери» провели корпоративний турнір з міні-футболу Best Football Team 2018: Law League.

Запекла боротьба серед команд відбувалася на футбольному полі Спортивного клубу «ВІРТА». Досвідчений суддя клубу виступив арбітром під час змагань.

У турнірі взяли участь команди Юридичної компанії «АРЕС» (Suits), Адвокатського об’єднання «Кролевецький та партнери», Державної виконавчої служби Харківської області (ДВС «1 Столиця», Харків), Господарського суду Харківської області («Феміда») і команда Юридичної компанії «АвтоАдвокат Чорних та партнери» (Lawyersֹ’ club).

У першому турі всі команди провели по одній грі з кожним із суперників. За перемогу отримували по 2 бали, за нічию — по 1 балу та 0 балів — у разі програшу.

Під час другого туру за перше та друге місце змагалися команди ДВС «1 Столиця», Харків і «Феміда», а команди Suits та Lawyers’ club — за третє та четверте.

В результаті запеклої боротьби Кубок переможця турніру отримала команда Державної виконавчої служби Харківської області.

Окрім незабутніх вражень, спортсмени дістали ще й символічні подарунки від організаторів.

Друге місце в турнірі посіла команда Господарського суду Харківської області, а бронзу вибороли Lawyers’ club.

Турнір став не тільки перевіркою фізичної витривалості правників, але й укріпив навички злагодженої роботи в команді.

Вдячні всім за участь та до зустрічі в новому сезоні!

 

 

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?