Зовнішньоекономічна діяльність в агросфері: форс мажор, санкції, міжнародний досві

КИЇВ — 4 грудня 2018 року. Комітет з аграрного права Асоціації правників України провів обговорення питання зовнішньоекономічної діяльності в агросфері.

Доповідачі обговорили експортні контракти за правилами ГАФТА/ФОСФА та особливості укладення торгівельних угод. Порушили питання якості та санкції при експорті с/г продукції з України, а також питання санкцій.

Іван Касинюк, Голова Комітету з аграрного права, партнер AVELLUM, детально розглянув тему «Форс мажор та заборона».

У свою чергу, Антон Сінцов, старший юрист Asters, та Дмитро Відсота, радник Asters, говорили про #TradeAgroWars, а саме: «Міжнародний досвід, нові тенденції та можливості для України» (з презентацією, що супроводжувала доповіді експертів, можна ознайомитися за посиланням).

«З урахуванням того, що на експортних ринках стає все складніше конкурувати, національним виробникам варто бути більш активними в частині захисту внутрішнього ринку», — підсумував пан Дмитро.

Андрій Заблоцький, член Ради Комітету з аграрного права, радник Sayenko Kharenko, порушив тему: «Спеціальні санкції: нове регулювання та вплив на торгівлю» (презентація тут).

Засідання пройшло у форматі дискусії, адже ще на початку пан Іван закликав кожного ставити питання по мірі їх надходження. Учасники зауважили, що поради, надані під час заходу, знадобляться їм у трудовій діяльності.

 

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?