Зміни чинного законодавства у сфері адвокатської діяльності: дискусія в Харкові

ХАРКІВ – 23 жовтня 2018 року. В рамках всеукраїнського правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», правники Харківщини обговорили актуальні зміни у юридичній сфері. А саме законопроекти, які мають по-новому врегулювати надання в Україні професійної правничої допомоги, зокрема механізми реалізації права на захист.

Активну участь в дискусії взяв Роман Чумак, Голова відділення АПУ в Харківській області, керуючий партнер ЮК «Арес, який наголосив на власній позиції щодо розглядуваних питань.

Представники юридичної професії мали змогу висловити думки стосовно законопроектів, які розглядаються у Верховній Раді України, визначити позитивні та негативні сторони кожного з проектів, можливі результати розвитку сфери адвокатських послуг та наслідки впровадження так званої «монополії адвокатури» для населення та самих юристів.

За результатами обговорення було узагальнено існування певних практичних проблем на шляху впровадження новел законодавства у сфері надання правничої допомоги. Закон повинен відповідати потребам та інтересам суспільства та захищати його. Резюмуючи результати оговорення, учасники погодились, що значна кількість питань все ще залишається відкритими та чекає свого подальшого законодавчого врегулювання.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?