Взаємодія приватного виконавця з органами судочинства та державної влади

ХАРКІВ — 6 липня 2018 року. Відділення АПУ в Харківській області долучилося до проведення науково-практичної конференції, присвяченої взаємодії приватного виконавця з органами судочинства та державної влади під час виконання рішень, яка була організована Асоціацією приватних виконавців України на базі Апеляційного суду Харківської області.

Після вітальних слів організаторів розпочалася перша панельна дискусія, модератором якої виступив Роман Чумак, Голова Відділення АПУ в Харківській області, керуючий партнер Юридичної компанії «Арес». Учасники мали змогу обговорити питання обов’язковості виконання судового рішення.

В роботі панелі взяли участь Олексій Котеньов, член Ради суддів України, суддя Харківського окружного адміністративного суду, кандидат юридичних наук, Алла Котелевець та Віктор Яцина, судді Апеляційного суду Харківської області.

У межах другої панелі за модераторства Олександра Семендяєва виступили Оксана Макаренко, суддя Господарського суду Харківської області, адвокат, член РАХО, Марія Єфіменко, к.ю.н., адвокат АО «Шевердін і Партнери», Євген Ріяко, керуючий партнер Юридичної компанії «Ріяко і Партнери», та Максим Селезньов, голова правління БПВ «Альтернатива», які обговорювали шляхи взаємодії приватних виконавців з органами судочинства та іншими органами державної влади, а також міжнародний досвід роботи інституту приватних виконавців.

Під час жвавої дискусії в третій панелі під керівництвом Олександра Сивокозова була запропонована ідея розширити повноваження приватних виконавців та надати їм можливість посвідчувати юридичні факти.

Відділення АПУ в Харківській області вдячне за запрошення АПВУ долучитися до організації заходу та готове до подальшої плідної співпраці!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?