Перші підсумки дії нового ГПК України: дискусія у Харкові

ХАРКІВ — 11 травня 2018 року. У Харкові відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню перших результатів дії нового ГПК України.

Організаторами виступили Відділення АПУ в Харківській області разом із Харківським апеляційним господарським судом, Радою адвокатів Харківської області, Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Школою професора Комарова.

Захід розпочався з вітальних слів організаторів — Романа Чумака, Голови Відділення АПУ в Харківській області, адвоката, керуючого партнера ЮК «Арес», Павла Тихого,голови Харківського апеляційного господарського суду, Вікторії Гайворонської,голови Ради адвокатів Харківської області, та Костянтина Гусарова,завідувача кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Потім Віталій Уркевич, суддя Великої палати Верховного Суду, ознайомив учасників із організаційними моментами роботи Великої палати та розповів про значення її правових висновків у господарському судочинстві.

Наступним своїми знаннями поділився Максим Шевердін, член Правління АПУ, адвокат, керуючий партнер АО «Шевердін і Партнери». Зокрема, пан Максим розповів про процедуру спрощеного провадження під час розгляду справ господарськими судами.

Присутні також дізналися про новели в апеляційному та касаційному порядках за господарськими справами від КостянтинаГусарова, завідувача кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого, професора.

Наталія Сакара, доцент кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого, висвітлила проблему доступу до правосуддя в господарських судах, а також розповіла про розумність строків розгляду справ та звернення з цього приводу до суду.

Про значення примирних процедур та місце медіації в господарському судочинстві говорила Тетяна Цувіна, асистент кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Андрій Каламайко, асистент кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого, розповів про особливості електронних доказів та порядок їх подання.

Наостанок слово взяв Олексій Крестьянінов, заступник голови Харківського апеляційного господарського суду, який і підсумував усе, що обговорювалося під час круглого столу.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до участі у заході! До нових зустрічей!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?