Відбулося відкрите засідання Ради Комітету з аграрного права

КИЇВ — 26 квітня 2018 року. Рада Комітету з аграрного права АПУ провела відкрите засідання. До участі були запрошені члени Комітету та всі зацікавлені у діяльності цього структурного підрозділу.

До Ради Комітету входять: Олег Бойчук,партнер ЄПАП Україна, Андрій Заблоцький,радник Sayenko Kharenko, Максим Максименко,радник AVELLUM, Вікторія Мельниченко,керівник практики Agro&Food Integrites, Євген Черняк,юрисконсульт, ФОП Завальнюк В.В., ГО «Громадський рух «Кріпак», аспірант кафедри аграрного, земельного та екологічного права НУБІП України. Модератором заходу виступив Іван Касинюк, Голова Комітету з аграрного права, партнер АО AGA Partners, адвокат.

Під час засідання члени Ради погодили план дій на поточний рік. Так, заплановано щомісяця проводити тематичні засідання Комітету та обговорювати актуальні теми у галузі аграрного права.

Крім того, обговорили перспективи проведення спільно з ІВА у 2019 році Конференції з аграрного права, запланували співпрацю з іншими АПК-асоціаціями та прийняли рішення про проведення довиборів до Ради Комітету та розширення складу Ради (кандидат — Олексій Колчанов).

Слідкуйте за анонсами та дізнавайтеся про наступні заходи Комітету з аграрного права.

Committee News

Do you have an interesting idea for an event?