Міжнародні освітні програми навчання та стажування за кордоном обговорили у Харкові

ХАРКІВ — 23 січня 2018 року. Відділення АПУ у Харківській області провело семінар, присвячений обговоренню навчання та стажування за кордоном.

Спікером виступив Ростислав Литвинов, юрист, MPA, випускник LFP (Legislative Fellowship Program) та CSP (Community Solutions Program).

Захід розпочався із ознайомлення учасників з такими міжнародними програмами, як ILP (International Language Programs) та CIP (Center for International Programs).

Під час заходу учасники дізналися:

— як стати учасником цих програм;

— які країни можна вибрати для проходження навчання;

— які знання можна отримати, опанувавши ці програми;

— переваги цих програм перед іншими.

Окрім того, спікер поділився власним досвідом проходження навчання та стажування за кордоном. Розповів, з чого складаються стадії відбору учасників міжнародних програм, чому слід приділити увагу при складанні мотиваційних листів, як проходить співбесіда, яку стипендію може отримати учасник, як відбуваються заняття та багато іншого.

На завершення заходу доповідач висвітлив цікаві аспекти буденного та професійного життя американців, моменти, пов’язані із проживанням в США, відмінність американської культури від вітчизняної та взаємовідносини між держслужбовцями в США.

Відділення АПУ в Харківській області запрошує усіх бажаючих і чекає вас на нових зустрічах, адже з нами завжди професійно та цікаво.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?