Інструменти впливу під час переговорів: практикум у Харкові

ХАРКІВ — 18 жовтня 2017 року. Відділення АПУ в Харківській області провело практикум, присвячений обговоренню інструментів впливу під час переговорів. Модератором заходу виступила Олена Лисих, експерт по переговорах, засновник і президент Харківського клубу професійних переговорників.

Практикум складався з двох частин: теоретичної та практичної.

Теоретична частина розпочалася з того, що кожен учасник визначив для себе проблемні питання та ситуації, які постають перед ним при налагодженні комунікації з іншою стороною. Експерт проаналізувала ці питання і надала цінні поради, як досягти максимально необхідного результату в процесі спілкування.

Під час заходу були розглянуті конфлікти, які можуть виникнути в процесі переговорів і, залежно від ситуації, запропоновані алгоритми поведінки, які допоможуть їх врегулювати.

Практична частина складалася з переговорного кейсу, під час вирішення якого учасники проаналізували найпоширеніші помилки в процесі спілкування, серед яких:

— використання конфліктних фраз, які перешкоджають комунікації;

— неправильний початок розмови;

— учасники не поставили мінімальні і максимальні цілі перед розмовою;

— незацікавлення іншого учасника в результаті переговорів.

На завершення пані Олена поділилася власним досвідом вирішення конфліктів під час переговорів і дала поради, як одразу не опинитися в невигідній для себе ситуації під час переговорів.

Дякуємо всім учасникам за активну участь і запрошуємо на наші наступні заходи, адже з нами завжди цікаво!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?