Літня школа з IT права і безпеки

ХАРКІВ — 17 липня 2017 року. Відбулася Літня школа з ІТ права і безпеки Інституту права, технологій та інновацій за підтримки Відділення АПУ в Харківській області, Харківського осередку Ліги студентів АПУ та Kharkiv IT cluster.

У межах заходу Роман Чумак, голова Відділення АПУ в Харківській області, керуючий партнер ЮК «Арес», виступив із вітальними словами під час відкриття заходу, а Олена Сібільова, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, адвокат, у свою чергу, виступила із доповіддю на тему: «Як працюють електронні докази в суді. Міфи та реальність».

Інноваційний навчальний захід проводився протягом двох робочих днів, учасниками стали практикуючі юристи, студенти, in-house, юристи IT-компаній. Слухачі школи мали можливість послухати найкращих експертів в IT-індустрії та обговорити найактуальніші тематики.

З детальною інформацією про курс «ІТ-безпека» можна ознайомитися за посиланням.

Нагадуємо, що 14 вересня 2016 року Відділення Асоціації правників України в Харківській області спільно з Харківським осередком Ліги студентів АПУ підписали меморандум про співпрацю та підтримку з Інститутом права, технологій та інновацій ILTI.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?