Харків: обговорення планів та перспектив розвитку Відділення АПУ на рік

ХАРКІВ — 19 липня 2017 року. Відділення АПУ в Харківській області провело перше відкрите засідання Ради Відділення у новому складі.

Роман Чумак, голова Відділення АПУ в Харківській області, керуючий партнер ЮК «Арес», привітав усіх присутніх на заході та запропонував обговорити питання затвердження плану діяльності Відділення в Харківській області на 2017 — 2018 роки.

Усі присутні члени Асоціації висловили свої пропозиції щодо проведення конкретних заходів на зазначений період. За результатом обговорення усіх ідей було сформовано план діяльності Відділення на рік.

«Протягом останніх декількох років Харківське відділення займає лідируючі позиції поміж інших регіональних відділень АПУ. Мені як харків’янину це дуже приємно визнавати, але також дуже тішить здорова конкурентна боротьба між регіональними відділеннями, яка існує в межах нашої Асоціації. Я впевнений, що саме конкуренція є тією рушійною силою, яка змушує розвиватися та зростати будь-яку організацію. Сьогодні АПУ є дійсно провідною юридичною спільнотою серед інших професійних правничих об’єднань, і активний розвиток Асоціації є тому яскравим підтвердженням. Ми хочемо бачити в наших лавах активних небайдужих ініціативних професіоналів-правників: адвокатів, суддів, науковців, юрисконсультів, прокурорів тощо. В АПУ кожен зможе знайти для себе майданчик для особистого та професійного зростання. Я вірю, що харківські правники і далі будуть показувати приклад єдності і співпраці як у професійній, так і в громадській діяльності. І вчорашнє відкрите засідання Ради Харківського осередку АПУ це яскраво проілюструвало», — зазначив Максим Шевердін, к.ю.н., член Правління Асоціації правників України, адвокат, керуючий партнер АО «Шевердін і партнери».

Попереду правників та членів Відділення чекає багато цікавих заходів, що будуть проводитися Відділенням АПУ в Харківській області.

Слідкуйте за анонсами заходів на нашому сайті та долучайтеся до активної роботи!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?