Реєстрація торговельних марок «по-новому» — обговорення на профільному Комітеті

КИЇВ — 29 червня 2017 року. Комітет АПУ з інтелектуальної власності провів засідання, на якому обговорили законопроекти 5419 від 17.11.16 та 5699 від 23.01.17 у частині, що стосується торговельних марок.

Спікерами заходу виступили Богдан Падучак, заступник директора департаменту інтелектуальної власності — начальник управління МЕРТ України, та Олександр Мамуня, партнер, керівник практики вирішення спорів та інтелектуальної власності ЮФ AEQUO, який водночас і модерував дискусію.

Під час заходу учасники обговорили основні новації у сфері торговельних марок, запропоновані законопроектами №5419 та №5699.

Про основні зміни, які пропонує у Проекті Закону №5699 Кабінет Міністрів України, розповів пан Богдан. За його словами, цей законопроект імплементує всі зобов’язання, які взяла на себе Україна, відповідно до Угоди про асоціацію.

Основну увагу правники зосередили на порівнянні ключових моментів обох законопроектів. Зокрема, обговорили, яким чином передбачається здійснення реалізації механізму публікації заявок, можливість адміністративного оскарження рішень за заявою від третьої особи до Апеляційної палати та питання множинного пріоритету.

Долучайтеся до діяльності Комітету АПУ з інтелектуальної власності та надсилайте свої побажання і пропозиції на адресу: komitet@uba.ua.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?