Занурення в юридичні аспекти копіпастингу у Львові

ЛЬВІВ — 23 червня 2017 року. Відділення АПУ у Львівській області спільно з Комітетом АПУ з інтелектуальної власності та Комітетом АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету провело засідання, присвячене обговоренню практичних аспектів авторського права, зокрема нюансів копіпастингу.

В перший ранок «Альфа Джаз Фесту» креативна частина юридичної спільноти зустрілася у затишному приміщенні Центру міської історії на юридичний стендап.

Модератором заходу виступив Дмитро Гадомський, заступник голови Комітету АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, СЕО в Axon Partners. Серед доповідачів участь в обговоренні взяли: Катерина Олійник, голова Комітету АПУ з інтелектуальної власності, керівник практики ІВ АО Arzinger, арбітр з вирішення доменних спорів за процедурами UDRP та URS NAF, патентний повірений України, Назар Поливка, співзасновник, партнер Axon Partners, Василь Поп-Стасів, юрист у компанії-розробниці ігор Vostok Games, Олександр Лютий, адвокат, Ігор Маркевич, співзасновник, партнер Amigo Partners, Владислав Білоцький, керуючий партнер Belotsky Pukalo Law Office, Олена Вардамацька, заступник голови Комітету АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, юрист, голова IP/IT-практики «Вольф Тайс», Лідія Климків, партнер Axon Partners, та Олександр Кожухар, юрист Axon Partners.

Плагіат – явище, яке на сьогодні охопило всі сфери діяльності: від наукових рефератів і законопроектів, до класичних творчих галузей. Як віднайти ту межу, що відділяє запозичення чужої ідеї, її переробки, від оригінального втілення ідеї, сюжету, образу автором, джерелом натхнення для якого є величезний культурний доробок митців і в руках якого на сьогодні широких технологічний інструментарій, який провокує пришвидшення темпів створення нового контенту?

Alfa Jazz Fest та Львів надихнули правників на те, щоби зібрати фахівців і поговорити у творчій атмосфері джазуючого міста про авторське право, проілюструвати різницю між ремісництвом, механічним процесом копіювання та творчим процесом створення нового твору.

Учасники мали можливість у форматі дискусії отримати відповіді на свої запитання та почути корисні поради.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?