Реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні

КИЇВ — 22 червня 2017 року. Комітет АПУ з інтелектуальної власності провів засідання, на якому обговорили сучасний стан реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

Своїми знаннями з учасниками заходу ділились Олександр Дорошенко, заступник директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України, Валерій Жалдак, директор департаменту інтелектуальної власності МЕРТ України, Богдан Падучак, заступник директора департаменту інтелектуальної власності — начальник управління МЕРТ України. Модератором виступила Катерина Олійник, голова Комітету АПУ з інтелектуальної власності, керівник практики ІВ АО Arzinger, арбітр з вирішення доменних спорів за процедурами UDRP та URS NAF, патентний повірений України.

Під час заходу учасники зосередили увагу на обговоренні нових функцій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності та стану роботи над Законопроектом про Національний орган інтелектуальної власності.

Про основні положення законопроекту «Про Національну систему охорони інтелектуальної власності в Україні» та повноваження Національного органу інтелектуальної власності розповів пан Олександр.

Далі у форматі вільної дискусії учасники могли задавати запитання спікерам та висловлювати свої пропозиції щодо реформи системи інтелектуальної власності. Зокрема, обговорили початок роботи державних інспекторів з питань державної власності, особливості діяльності та склад Апеляційної палати.

Долучайтеся до діяльності Комітету АПУ з інтелектуальної власності та надсилайте свої побажання і пропозиції на адресу: komitet@uba.ua.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?