Альтернатива мораторію на продаж землі — обговорення на Комітеті

КИЇВ — 4 листопада 2016 року. Комітет АПУ з аграрного права провів дискусію, присвячену обговоренню проблемних аспектів мораторію на продаж землі.

Доповідачами виступили: Віктор Шеремета, віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України, та Вікторія Варєнікова, заступник голови Комітету АПУ з аграрного права, адвокат, юрист ТОВ «Правнича фірма «Софія», яка водночас і модерувала дискусію.

На засіданні учасники обговорили мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення та перспективи законодавчого розширення інституту емфітевзису. Також розглянули питання впровадження продажу права оренди. Не залишили поза увагою і питання реформування нормативно-правової бази щодо регулювання земельних відносин та розвитку аграрного сектору в Україні.

Слідкуйте за подіями Комітету з аграрного права та долучайтеся до його діяльності! Будемо раді почути ваші пропозиції та побажання: komitet@uba.ua.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?

The UBA web-site uses cookies and other technologies so that we can remember your preferences and find out exactly how you use our web-site. Processing of the given data takes place in accordance with the Regulation on the Processing and Protection of Personal Data of the All-Ukrainian Non-Governmental Organization "Ukrainian Bar Association". For more information about the Regulation please follow the link.
By clicking "YES", you consent to the use of cookies and other technologies when visiting our web-site.
YES