Засідання літературного клубу Відділення в Харківській області

ХАРКІВ — 11 жовтня 2016 року. Відділення АПУ в Харківській області провело чергове засідання літературного клубу.

Модератором заходу виступав Роман Москаль, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери».

Предметом обговорення у клубі була книга Джима Коллінза «Величні за власним вибором» — культовий бестселер ділової літератури. Так, відповідно до викладеного у книзі, на основі дев’ятирічних досліджень Коллінз і його колега Хансен вивели принципи створення потужних успішних підприємств. Автори розглядали так званих десятикратників — компанії, які за період дослідження отримали показники, що в 10 разів перевищують середні результати по галузі. По суті, книга є дослідженням ефективності окремих компаній і самого феномену ефективності. Книга відповідає на головне питання: чому одні компанії процвітають в умовах економічної нестабільності і навіть хаосу, а інші гинуть? Книга «Величні за власним вибором» не лише розповідає про економічні цикли, фінансові коливання, але й описує мінливі умови ділового світу, «наповненого швидкими змінами і драматичними руйнуваннями».

За наслідками дискусії та обговорення деяких викладених у книзі притч у присутніх з’явилося бажання придбати до власної бібліотеки та перечитати книгу.

Клуб працюватиме й надалі. Запрошуємо усіх бажаючих долучатися!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?