Інноваційна співпраця у Харкові: представляемо нових партнерів

ХАРКІВ — 14 вересня 2016 року. Відділення Асоціації правників України в Харківській області спільно з Харківським осередком Ліги студентів Асоціації правників України підписали меморандум про співпрацю та підтримку з Інститутом права, технологій та інновацій ILTI.

У межах реалізації меморандуму заплановано проведення консультацій для обговорення узгоджених дій, спрямованих на покращення якості співпраці з метою утворення єдиного інформаційного поля, обміну досвідом у сферах своєї діяльності та обговорення питань, що стосуються подальшої співпраці.

Так, Інститутом разом з Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого впроваджуються сертифікаційні програми з ІТ-права, ІТ-безпеки та програма з підприємництва і права в Hi-tech за участі кращих українських та іноземних експертів у галузі юридичного супроводу ІТ-бізнесу.

Зазначені програми зорієнтовані на обслуговування високотехнологічних сфер та підготовки юристів майбутнього, які у подальшому розумітимуться в IT і IP та будуть готовими супроводжувати проекти у сфері Hi-Tech. Учасники програми дізнаються, як ці процеси відбуваються в США завдяки участі в зазначених сертифікаційних програмах 10-ки топових юридичних фірм у сфері високих технологій та ІТ: Dentons, Pepper Hamilton, WilmerHale, Cooley, Morrison Foerster, Lowenstein Sandler, Gunderson, Paul Hastings, McCarter & English, WSGR.

У межах укладених домовленостей для членів Асоціації правників України і Ліги студентів діє знижка на навчання 10%.

Детальніше про програми, їх зміст та експертів можна дізнатися на офіційних сторінках у соціальній мережі Fecebook:

● IT-право: http://it-kharkiv.com/ru/events/kursy-it-pravo/.
● IT-безпека: http://it-kharkiv.com/ru/events/kursy-it-bezopasnost/.
● Підприємництво і право в Hi-Tech: http://it-kharkiv.com/ru/events/kursy-predprinimatelstvo-i-pravo-v-hi-tech/.

Детальніше про Програму, її зміст та експертів можна дізнатися, надіславши запитання на адресу електронної пошти: ilti.office@gmail.com.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?