Формується Громадська рада при Державній службі інтелектуальної власності України

КИЇВ — 26 січня 2016 року. Асоціація правників України запрошує своїх членів долучитися до роботи у Громадській раді при Державній службі інтелектуальної власності України.

Громадські ради є консультативно-дорадчими органами, які складаються з представників різних організацій і діють на громадських засадах. Участь юристів у громадських радах надзвичайно важлива з огляду на необхідність професійного представництва в органах, які здійснюють вплив на формування державної політики.

Кандидатури для включення до складу Ради будуть розглянуті та затверджуватимуться Правлінням АПУ.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Положення про участь і представництво АПУ у громадських радах анкета кандидата має містити:

● фото та біографію кандидата;
● дані про стаж роботи, зокрема про стаж роботи у відповідній галузі, що відноситься до предмета обговорення та удосконалення конкретної громадської ради;
● перелік особистих досягнень у галузі діяльності за напрямом діяльності громадської ради;
● орієнтовний план роботи в конкретній громадській раді;
● інші обґрунтування готовності кандидатури до ефективної та корисної роботи в громадській раді.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша кандидатура була подана від імені Асоціації правників України до Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України, будь ласка, надішліть листа з анкетою до Секретаріату Асоціації правників України на адресу: legal@uba.ua до 12:00 1 лютого 2016 року.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?