Патрульна поліція. Перші підсумки роботи в Харкові

ХАРКІВ – 11 грудня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області провело круглий стіл «Патрульна поліція. Перші підсумки роботи в Харкові».

Власне, метою круглого столу був обмін інформацією між патрульними поліцейськими та адвокатами, суддями, журналістами, представниками громадськості з приводу нинішнього статусу патрульних поліцейських та ефективності роботи даного органу.

Із вітальним словом захід відкрили Максим Шевердін, член Правління АПУ, Голова Відділення АПУ в Харківській області, партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери» та Юрій Вишневецький, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, керуючий партнер АО «ЮФ «VILEON», який виступив у ролі модератора заходу.

Інформацію щодо особливостей підготовки кадрів, матеріально-технічного забезпечення, «кодексу честі» патрульного поліцейського надав Денис Борцов, ст.інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення, лейтенант поліції. В свою чергу, Євгенія Шведун, інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення, лейтенант поліції розкрила питання щодо інших аспектів діяльності патрульної поліції в Харкові.

Як відомо, 26 вересня на головній площі Харкова 800 патрульних поліцейських склали присягу на вірність українському народу. Протягом десяти тижнів патрульні поліцейські проходили підготовку на базі Харківського національного університету внутрішніх справ. Їх навчали кращі тренери України, Канади і США. На одне місце патрульного претендували 11 людей.

Слідкуйте за нашими новинами та долучайтесь до роботи Відділення в Харківській області!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?