Хто готовий очолити комітети АПУ? Запрошуємо!

КИЇВ – 1 грудня 2015 року. Асоціація правників України запрошує фахівців долучитись до роботи у комітетах АПУ, запропонувавши кандидатури на посаду голови відповідного галузевого підрозділу.

Пропозиції на посаду голови прийматимуться до 9.00 7 грудня (понеділок) щодо таких комітетів:

● Комітет з аграрного права;
● Комітет з банківського та фінансового права;
● Комітет з міжнародного права;
● Комітет з питань ЗМІ та рекламного права;
● Комітет зі спортивного права;
● Комітет з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права;
● Комітет з конституційного права, адміністративного права та прав людини;
● Комітет з трудового права.

Дані про кандидата на посаду голови Комітету прохання надсилати на адресу komitet@uba.ua, зазначивши: прізвище, ім’я та по-батькові кандидата, місце роботи та займану посаду, електронну адресу для листування та контактний телефон. 

У разі самовисування кандидата до листа необхідно додати заяву про самовисунення у довільній формі та програму розвитку відповідного комітету на найближчі два роки.

Запропонувати кандидатуру може лише член АПУ, який належить до відповідного Комітету. Переглянути список членів Комітету можна за посиланням.

***

Вибори голови комітету мають форму електронного опитування та складатимуться з трьох етапів.

Перший етап: прийом кандидатур на посаду голови відповідного комітету.

Другий етап: зустріч-знайомство членів комітету з претендентами на посаду очільника комітету задля знайомства, спілкування та презентації програми діяльності.

Третій етап: електронне голосування. Кожному члену Комітету буде надіслано електронний бюлетень з кандидатурами на посаду голови комітету. Протягом 7 днів з моменту отримання такого повідомлення члени комітету зможуть відповісти, відмітивши в надісланому бюлетені гідних, на їх думку, претендентів.

Довідкова інформація для кандидатів на посаду голови комітету:

Згідно з Положенням про комітети, голова очолює раду комітету, організовує роботу та здійснює поточне керівництво діяльністю комітету.

Крім того, до повноважень голови входять:

● представництво комітету у будь-яких державних та недержавних установах та організаціях;
● головування на засіданнях ради Комітету та підготовка порядку денного таких засідань;
● організація та координація діяльності підкомітетів та робочих груп;
● забезпечення виконання рішень Правничої Асамблеї, Правління та Президента, які стосуються комітету, виконання рішень комітету та ради комітету;
● направлення запитів та пропозицій, які вносяться на розгляд до Правління чи структурного підрозділу АПУ або направляються Президенту.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо процедури виборів голови комітету ви можете звертатися до координатора комітетів та форумів у Секретаріаті АПУ за телефоном +380 (44) 492-88-48 або e-mail: komitet@uba.uaВікторія Доценко.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?