Харків: Сертифікатно-освітня програма «Юридичний бізнес»

ХАРКІВ – 12 жовтня 2015 року. Відділення Асоціації правників України в Харківській області долучилось до проведення сертифікатно-освітньої програми «Юридичний бізнес».

Нещодавно на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого розпочався курс сертифікатно-освітньої програми «Юридичний бізнес», розроблений для студентів, які цікавляться сучасними практиками щодо створення конкурентного юридичного бізнесу.

До проведення серії майстер-класів долучились і члени Відділення Асоціації правників України в Харківській області, а саме: голова Відділення - Максим Шевердін, член Правління Асоціації правників України, адвокат, партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери» та Ірина Селіванова, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, доцент Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого, радник юридичної фірми «ILF».

Так, впродовж майстер-класу, пані Ірина розповіла студентам про особливості сучасної юридичної практики, процес взаємовідносин між партнерами юридичних фірм, особливості оплати праці правників та систему біллінгу. Особливо актуальними для учасників програми виявилися питання щодо можливостей стажування та подальшого працевлаштування на юридичній фірмі, а також щодо особливостей дрес-коду юриста.

В свою чергу, Максим Михайлович проаналізував сучасні тенденції розвитку юридичного бізнесу в Україні, наголосивши на статусі і ролі партнерів юридичних фірм. Також були розглянуті питання щодо специфічних особливостей юридичного маркетингу та необхідності планування юридичного бізнесу.

Долучайтесь до заходів Відділення АПУ в Харківській області!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?