Обговорення реформ на Харківщині із заступником Голови Верховної Ради

ХАРКІВ — 13 жовтня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області спільно із Асоціацією адвокатів України та Радою адвокатів Харківської області провели зустріч із народним депутатом України, заступником Голови Верховної Ради Оксаною Сироїд.

Під час зустрічі було обговорено нагальні проблеми проведення в Україні конституційної реформи, реформи суддівського корпусу та правоохоронної системи.

Цікаво, що до заходу долучилися саме представники професійного співтовариства, а тому учасники мали змогу почути відмінні погляди з обговорюваних питань. Серед запрошених були судді, адвокати, громадські діячі та молоді юристи.

Як експерт у сфері конституційної та судової реформ Оксана Сироїд започаткувала тривалу дискусію щодо перспективи проведення судової реформи в Україні.

До обговорення долучились і члени Відділення АПУ в Харківській області, а саме — голова Відділення Максим Шевердін, член Правління Асоціації правників України, адвокат, партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери».

Таке відкрите обговорення актуальних питань, особливо на нинішньому етапі — необхідна умова формування в Україні взаємодії між різними гілками влади і, власне, громадянами, а також запорука побудови демократичного суспільства та правової держави!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?