Як святкували День юриста у Харкові

ХАРКІВ — 8 жовтня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області провело надзвичайну вечірку з нагоди святкування Дня юриста у стилі Америки 30-х років.

Після офіційних заходів та напруженого робочого дня з нагоди Дня юриста правники Харківської області зібралися на традиційне святкування разом з колегами та друзями. Однак цього року у Відділенні АПУ в Харківській області було вирішено відійти від звичних заходів, а тому, окрім фуршету та виголошення тостів, кожен з учасників перетворився на таємну персону із клану американської мафії та, протягом вечірки, мав виконати декілька завдань. За одну мить відбулося «перевтілення» досвідчених юристів на гангстерів - цих вишуканих злочинців, які завжди бездоганно одягнені та максимально ввічливі. Навіть з тими, в кого збираються всадити кулю...

Неймовірно, але факт! На цілий вечір представники юридичних фірм «Кібенко, Оніка і партнери», «Мороз та партнери», «Шох та партнери», «Vileon», «АРЕС» та ін. перетворилися на членів команд «Італійська родина», «Мерія», «Залізничники», «Читацький клуб», «Поліція», «Рулетенбург» та «Вест-кост». Так, поки жінки, стріляючи очима, намагалися отримати потрібну їм інформацію,  чоловіки, відстоюючи честь власних команд, вирішували важливі питання у казино.

Протягом святкування не залишили без уваги й «відмінників навчання», так члену відділення АПУ в Харківській області, адвокату Москалю Роману було вручено почесну грамоту від Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області. 

Відділення Асоціації правників України в Харківській області висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до святкування Дня юриста та, у наступному Році Права, бажає професійного розвитку та перемог!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?