Правники обговорили ініціативи МЕРТ щодо реформи інтелектуальної власності

КИЇВ – 15 ЛИПНЯ 2015 року.  Комітет з телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету спільно з Комітетом з інтелектуальної власності провів засідання, присвячене обговоренню актуальних питань щодо реформи інтелектуальної власності.

Захід вийшов неймовірно цікавим завдяки: Дмитру Гадомському, голова Комітету АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, адвокат, партнер практики ІТ і медіаправа АО «Юскутум», Микиті Полатайко, заступник голови Комітету АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, юрист, координатор ІТ-практики ЮФ Sayenko Kharenko, Олені Вардамацькій, юрист, керівник IP/ІТ практики ЮФ «Вольф Тайс», Наталії Мещеряковій, голова Комітету з інтелектуальної власності та рекламного права, керуючий партнер Експертного бюро з інтелектуальної власності, Юрію Охромєєву, партнер Патентно-юридичної компанії IPjurix, Владиславу Шаповалу,  партнер ЮФ «Лексфор».

В ході засідання правники проаналізували запропоновані ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі й дійшли висновку, що вони потребують значного доопрацювання. Зокрема, було зазначено, що розширення повноважень ДФС в сфері контролю суперечитиме дерегуляції, немає необхідності в створенні нового органу по боротьбі з піратством, а також в реорганізації деяких органів захисту ІВ. За результатами зустрічі домовились підготувати офіційне звернення до МЕРТ, зазначивши свої зауваження та пропозиції.

Долучайтесь до роботи Комітету, пишіть свої пропозиції щодо заходів на адресу: komitet@uba.ua

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?