Національна стратегія розвитку сфери інтелектуальної власності – пропозиції експертів

КИЇВ – 24 листопада 2014 року. Комітет Асоціації правників України з інтелектуальної власності та рекламного права підготував Резолюцію за результатами круглого столу, який відбувся 5 листопада 2014 року.

У Резолюції йде мова про результати обговорення проекту Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності на період до 2020 року.

Зокрема, зазначено, що зважаючи на суттєві недоліки проекту Стратегії,  існує потреба в підготовці якісно та концептуально нового документу із врахуванням положень «Стратегії реформ-2020» та коаліційної угоди, як документів, що визначатимуть основні напрямки реформ в Україні на майбутній період.

Також в резолюції міститься ініціатива, яка полягає в створенні робочої групи для підготовки проекту Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності на період до 2020 року. Для її реалізації членами Ради Комітету було розроблено проект Положення про Раду з питань реформ в сфері інтелектуальної власності.

З огляду на таку позицію, Рада Комітету звертається до професійних та бізнес-асоціацій та громадських об’єднань із пропозицією долучитися до роботи над проектом Стратегії.

Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції приймаються до 10 грудня 2014 р. виключно від професійних та бізнес-асоціацій і громадських об’єднань. При цьому, прохання надсилати інформацію стосовно делегатів на бланку організації із вказанням імені, місця роботи та контактних даних делегованих осіб.

 

Листи просимо надсилати на e-mail: komitet@uba.ua або факсом за тел. 044 492 88 48. Контактна особа – Вікторія Доценко.

Committee News

Do you have an interesting idea for an event?