Комітет з ІТ, медіа та захисту персональних даних

photo

Тарновецька Леся

Голова Комітет АПУ з ІТ, медіа та захисту персональних даних
Юристка ТОВ «КІНОСТОЛИЦЯ», адвокатка

Шановні колеги!

У зв'язку зі зростанням використання технологій у сучасному світі, а також зі значною кількістю особистих даних, що обробляються та передаються, проблеми в галузі інформаційних технологій, медіа та захисту персональних даних стають все більш актуальними.

Діяльність нашого Комітету буде спрямована на аналіз, розробку та впровадження законодавчих механізмів у сфері  ІТ, медіа та захисту даних, співпрацю з іншими профільними відомствами та організаціями, налагодження діалогу між державою та бізнесом, моніторинг діючих нормативів та стандартів.

Для вирішення першочергових завдань необхідним є поєднання технологічних інновацій, нормативних актів та освіти для створення безпечніших та етичніших умов в галузі інформаційних технологій, медіа та захисту персональних даних. Зокрема щодо впровадження інструментів для виявлення та фільтрації недостовірної інформації, механізмів боротьби з кіберзлочинністю, забезпечення свободи слова, використання новітніх технологій та стандартів в частині безпеки даних, доступу до інформації тощо.

Запрошуємо Вас долучатись до роботи нашого Комітету.

Перша заступниця Голови
Head of Legal, AltexSoft
Заступник Голови
Рада Комітету
Заступниця Генерального директора з юридичних питань ТОВ «КВАРТАЛ 95»
Заступниця керівника юридичного департаменту Sport Labs Group, meta.ua адвокатка

Комітети