Форум жінок-юристів

photo

Вронська Ганна

Координатор Форуму жінок-юристів

Шановні колеги-жінки!

Розпочинається діяльність Форуму жінок-юристів, головною метою якого  є висвітлення та обговорення інтересів сучасних жінок у юридичній професії, надання можливості розвитку професійних навичок, розробка та діяльність різноманітних програм, у т.ч. розпочинається активна діяльність он-лайн програми – “Школа лідерства”, а також планується діяльність програми “Поєднання професій та сім’ї”.

Форум жінок-юристів спрямований на налагодження комунікацій між жінками-юристами, надання їм можливості особистого спілкування з представникам як юридичного бізнесу, так і науковцями, освітянами, державними службовцями, обговорення актуальних питань поєднання професійної діяльності та сім’ї, відпочинку та дозвілля, благодійництва тощо.

На засіданнях Форуму жінок-юристів будуть обговорюватись теми, які стосуватимуться як професійного, так і особистого життя сучасних жінок-юристів, обговорюватимуться шляхи досягнення успіхів, обмін досвідом та порадами.

З метою зробити таке спілкування приємним та невимушеним, засідання Форуму проводитимуться у дружній, неформальній атмосфері.

До участі у роботі Форуму жінок-юристів запрошуються усі бажаючі, в першу чергу жінки-юристи.

З повагою,Ганна Вронська

Координатор Форуму жінок-юристів Асоціації правників України

 

Форум жінок АПУ активізує свою роботу – ініціативною групою форуму започатковану нову програму «Школа лідерства». В рамках цієї програми жінкам – лідерам у будь якій сфері права -  партнерам юридичних фірм, видатним науковцям та освітянам, державним службовцям й просто «рейнмейкерам» юриспруденції пропонується відповісти на низку запитань. Ці інтерв’ю будуть оприлюднені на сайті АПУ на сторінці Форуму жінок і допоможуть багатьом жінкам вибудовувати свою кар’єру. До участі у проекті запрошуються усі бажаючі – умови участі можна  знайти за посиланням.

Перше інтерв’ю на сторінці Форуму жінок присвячене дуже актуальному питанню  – як зберегти  своє місце на ринку юридичних послуг та не втратити кваліфікації жінці-юристу, яка пішла у відпустку для догляду за дитиною. На питання відповідає Олена Пелипенко, автор більш як 20 публікацій, здобувач кафедри господарського права НЮАУ ім. Ярослава Мудрого, знаходиться у відпустці по догляду за дитиною (до виходу у відпустку займала посаду старшого юриста провідної юридичної фірми).