Форум здоров’я правника

photo

Мельникович Дмитро

Координатор Форуму здоров’я правника

Шановні колеги!

Великий обсяг офіційних заходів, які проводить Асоціація правників України, та збільшення чисельності членів організації за останній період свідчить про те, що спільнота розвивається професійно — як кількісно, так і якісно.

Однак, не слід забувати: наполегливу працю потрібно хоч інколи розбавляти відпочинком, адже збалансованість в нашій професії — це запорука хорошого здоров’я. Особисто я вважаю, що відпочинок повинен бути активним. І це не означає, що з настанням вихідних потрібно обов’язково стрибати з парашутом, пірнати на дно океану чи робити щось більш екстремальне. Незважаючи на індивідуальні вподобання кожного, все ж варто слідувати незмінному правилу хорошого релаксу: відпочивати потрібно яскраво! Так, щоб в понеділок здавалося, що п’ятниця була місяць тому. Саме через це девізом Форуму здоров’я правника є: «Хто добре працює, той добре відпочиває!»

Попередньо, в планах Форуму, проведення заходів по сезонах. Розпочнемо з літнього та зимового сезонів. Так, традиційною вже стала зустріч правників в зимових Карпатах в лютому за спільної участі з Комітетом з корпоративного права, на якій, окрім обговорення правових питань є можливість покататися на лижах, відвідати баню та спробувати справжнього карпатського чаю. Влітку — це сплав по річці та похід в гори.

Окрім всього сказаного, слід додати, що всі заходи, за ініціативи та участі Форуму дають можливість правникам в дружній, невимушеній та іноді екстремальній ситуації пізнати один одного ближче, сприяють формуванню командного духу, що, звісно, позитивно впливає на діяльність всієї Асоціації. 

З повагою,

Дмитро Мельникович

Координатор Форуму здоров’я правника

  

Форум здоров’я правника — це комплекс заходів Асоціації правників України, які направлені на активний відпочинок, неформальне спілкування та яскраві, захоплюючі враження. Заходи в рамках Форуму — досить різноманітні, тому кожен зможе обрати для себе той, який буде для нього найцікавішим. Перші спроби згуртувати правників для активного та цікавого відпочинку, сплавляючись Дністром та підкорюючи Карпатські гори, виявились вдалими та зацікавили багатьох, тому будуть продовжуватись і наступного року. Взимку ж, правників очікують нові, не менш захоплюючі, цікаві та корисні заходи.