Подкаст Lawyering Peace від PILPG: Девід Крейн — герой першого епізоду мінісерії Prospects for Peace in Ukraine

Україна зараз перебуває на переломному етапі своєї історії. У той час як триває повномасштабна російська агресія, перед Україною та її союзниками постає важливе завдання — досягнення справедливого та тривалого миру. Для цього потрібно вирішити низку складних питань, які виникатимуть під час мирних переговорів, а також справлятися з новими викликами в умовах нестабільного глобального порядку.

Саме ці теми розкриває мінісерія подкастів «Перспективи миру в Україні» (Prospects for Peace in Ukraine), яку в рамках серії Lawyering Peace запустила глобальна pro bono юридична фірма Public International Law and Policy Group (PILPG). У ґрунтовних дискусіях за участю українських та міжнародних експертів у галузі права, дипломатії та мирних переговорів розглядаються можливості й ризики, що постають перед нами, а також пропонуються чіткі та обґрунтовані аналізи щодо викликів та варіантів, що дозволяють досягти сталого миру.

Героєм першого епізоду мінісерії став професор Девід Крейн, видатний юрист-міжнародник, колишній головний прокурор Спеціального суду ООН для Сьєрра-Леоне, засновник Global Accountability Network, консультант щодо створення Спеціального трибуналу для України, член Наглядової ради Інституту прав людини АПУ. У розмові з ним обговорюються можливі моделі припинення вогню, дипломатія сили та зміни в глобальному порядку.

Цей подкаст — частина ширшого дискурсу про роль права в миротворчих процесах, який отримує все більше уваги й в українському контексті. Саме тому Асоціація правників України продовжує реалізацію проєкту за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» з перекладу та видання книги Пола Р. Вільямса Lawyering Peace українською мовою. Це видання, яке незабаром вийде під назвою «Шлях примирення: як право формує стійкий мир», містить глибокий аналіз правових механізмів досягнення миру, що ґрунтується на практичному досвіді автора у понад двох десятках міжнародних переговорів.

Таким чином, українська правнича спільнота отримує не лише доступ до сучасної експертизи через подкасти, а й зможе ознайомитися з ключовим текстом, що вже став настільною книгою для юристів-миротворців у різних куточках світу.

Переглянути епізод можна нижче:

Теги: трибунал, співпраця АПУ, GAN

__

Матеріал підготовлено в межах проєкту за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Матеріал представляє позицію ВГО «Асоціація правників України» і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

Стати членом АПУ - надихаючий нетворкінг, експертиза, практичні інструменти для розвитку та інші переваги членства

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК