Можливості професійної реалізації: підсумки обговорення

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК — 20 квітня 2021 року. Відбувся вебінар організований Відділенням АПУ в Івано-Франківській області спільно з Навчально-науковим юридичним інститутом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для обговорення можливостей професійної реалізації та визначення — як саме юридична професія допомагає в розвитку особистості. 

З вітальними словами виступила Кузик Вікторія, модераторка заходу, Голова Відділення АПУ, адвокатка.

Першою із доповіддю виступила Ольга Зозуляк, д.ю.н., доцентка, професорка кафедри цивільного права Навчально-наукового юридичного інституту ПНУ ім. Василя Стефаника, членкиня Ради Відділення АПУ в Івано-Франківській області.

Ольга розповіла про переваги вивчення цивільного права, його розвиток і перспективи для реалізації молодих майбутніх правників. Крім того, спікерка висвітлила питання майнових та немайнових відносин у цивільному праві. 

Також пані Зозуляк розповіла про професію юриста, як сферу надання юридичних послуг для бізнесу, пов'язаного з банківським сектором, страхування, ринком цінних паперів й інших фінансових інструментів.

Наступною спікеркою виступила Зоряна Яремак, к.ю.н., доцентка, завідувачка кафедри трудового, екологічного та аграрного права, членкиня Академії екологічного права Міжнародного союзу охорони природи ООН (IUCN Academy of Environmental Law).

Зоряна розповіла про екологічне право: історію його виникнення, важливість вивчення дисципліни та можливості кар'єрного розвитку в цій галузі, причини виникнення потреби в правовому врегулюванні. 

На завершення Ігор Козич, к.ю.н. доцент кафедри кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту ПНУ ім. Василя Стефаника, член Всеукраїнської асоціації кримінального права розповів про переваги вивчення та праці в галузі кримінального права. Він зауважив, що на сьогодні держава та суспільство очікує на юриста, що спеціалізуватиметься в кримінальному праві не лише як практик, а й теоретик. 

Спікер підкреслив про необхідність балансу між теорією та практикою, навичок адаптації та постійного моніторингу оновлень в законодавстві. Також обговорили питання шахрайських схем за допомогою кібератак, та шляхи їх виявлення.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?