Перебіг місцевих виборів за правилами нового Виборчого кодексу: підсумки обговорення

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 17 листопада 2020 року. Відбувся захід, організований Відділенням АПУ в Івано-Франківській області на тему «Виборча кампанія 2020: правові аспекти проведення».

Члени Відділення провели зустріч для обговорення перебігу місцевих виборів, на якій поділились власним досвідом участі в виборах, звернули увагу на особливості виборчої кампанії та правові аспекти її проведення.

25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. Голосування вперше пройшло за новим територіально-адміністративним поділом, в умовах реформи децентралізації, ще й за правилами нового Виборчого кодексу, переваги та недоліки якого проаналізували на зустрічі.

Серед особливостей виборчої кампанії правники виділили рекордно низьку явку, «примітивну» агітаційну кампанію, програшну ставку на «нові обличчя», низьку підготовку членів ТВК та порушення у формування ДВК.

Підписуйтеся на наші сторінки у мережах FacebookYoutubeInstagramLinkedIn, а також Телеграм-канал АПУ та слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. Записи вебінарів від АПУ можна переглянути за посиланням. Про всі оновлення ми повідомляємо в режимі реального часу

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?