Контроль держдопомоги як спосіб захисту конкуренції

КИЇВ — 4 жовтня 2018 року. Комітет АПУ з конкуренційного права запросив колег обговорити питання системи контролю державної допомоги як способу захисту конкуренції.

Головним експертом заходу виступила Олена Гадомська, юрист ЮФ Asters, модератором — Олександр Вознюк, Голова Комітету з конкуренційного права, партнер ЮФ Asters.

На засіданні юристи проаналізували практичне застосування системи контролю державної допомоги, обговорили проект змін до Закону «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», а також пропозиції Комітету АПУ з конкуренційного права щодо основних напрямів удосконалення правового регулювання порядку проведення перевірок органами Антимонопольного комітету України.

Олена Гадомська окреслила основні питання впровадження системи контролю державної допомоги в Україні та ризики, які виникають у зв’язку з цим для бізнесу.

Основна частина зустрічі була присвячена обговоренню проекту змін до Закону. Вероніка Якубовська, представник АМКУ, висвітлила аргументований погляд Антимонопольного комітету на положення проекту та відповіла на питання гостей заходу.

За результатами дискусій модератор Олександр Вознюк запропонував надати пропозиції до законопроекту.  

Долучайтеся до заходів комітетів АПУ, ми дискутуємо на результат. Слідкуйте за нашими анонсами на сайті АПУ!

Новини комітету

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально!

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально! | 08 грудня 2023