Фармкомпанії vs. аптеки. Правила співжиття

КИЇВ — 26 червня 2018 року. Комітет з фармацевтичного права спільно з Комітетом з конкуренційного права Асоціації правників України провели круглий стіл, присвячений проблемним аспектам взаємодії фармацевтичних компаній з аптечними мережами.

Участь у круглому столі взяли: Олександр Вознюк, партнер ЮФ «Астерс», Андрій Горбатенко, асоційований партнер ЮК «Правовий Альянс», адвокат, Олександр Козирєв, юрист Patents & Compliance Bayer HealthCare Pharmaceuticals Bayer Ltd (Ukraine), та модератор Ірина Головкова, директор юридичного департаменту в Україні та СНД, уповноважена особа з питань запобігання корупції ТОВ «Фарма Старт» Acino Group.

У процесі обговорення учасники зосередилися на питаннях правової визначеності правил конкуренції (зокрема, обговорили цілі та критерії визначення «аптечних мереж») та поділилися досвідом щодо узгодження з АМКУ визначення поняття «аптечна мережа» і підтвердження статусу мережі, а також узгодження з АМКУ орієнтовного переліку проконкурентних практик на ринку надання послуг аптечними закладами/аптечними мережами імпортерам та виробникам фармацевтичної продукції. 

Долучайтеся до заходів, що проводять комітети АПУ — ми раді почути вашу думку щодо найгостріших питань юридичної практики.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?