Комітет АПУ підготував пропозиції по удосконаленню конкуренційного законодавство

КИЇВ – 21 червня 2018 року. Комітет з конкуренційного права АПУ звернувся до Голови АМКУ Юрія Терентьева з деякими пропозиціями щодо удосконалення практики застосування конкуренційного законодавства.

Комітет з конкуренційного права АПУ вже тривалий час є активно діючою платформою для обговорення актуальних питань конкуренційного права. Одним із пріоритетних напрямків роботи Комітету АПУ на даному етапі є сприяння АМКУ у здійсненні реформи законодавства у сфері захисту економічної конкуренції.

Зокрема, ведеться активна співпраця щодо удосконалення процесуального законодавства з метою створення якісної правової основи для втілення принципу процесуальної справедливості, тим самим забезпечуючи виконання статті 255 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та ЄС, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої.

З метою удосконалення законодавства про захист економічної конкуренції і практики його застосування, Комітет АПУ звертається до АМКУ з пропозиціями щодо удосконалення підходів АМКУ до визначення розміру штрафів, викладених у Рекомендаційних роз’ясненнях АМКУ № 39-рр від 09.08.2016 «Щодо застосування положень частин другої, п’ятої та шостої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», частин першої та другої статті 21 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» та Правилах розгляду справ про порушення антимонопольного законодавства України, затверджених Розпорядженням АМКУ від 19 квітня 1994 року (в редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 р. N 169-р), які можна переглянути за посиланням.

Комітет АПУ сподівається на плідну співпрацю з АМКУ. Ми інформуватимемо вас про подальшу долю документу.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?