Методика визначення розмірів штрафів АМКУ. Працюємо над удосконаленням

КИЇВ — 08 червня 2018 року. Комітет з конкуренційного права Асоціації правників України провів обговорення ефективності методики визначення розмірів штрафів Антимонопольним комітетом України.

Під час засідання учасники обговорили пропозиції щодо методики розрахунку АМК України штрафів та розглянули питання учасників засідання щодо конкуренційного права та правозастосування.

Своїми пропозиціями до Рекомендаційних роз’яснень АМКУ № 39-рр від 09.08.2016 р. поділилися Дмитро Відсота,юрист ЮФ «Астерс», та Олександр Вознюк,партнер ЮФ «Астерс». Доповідачі констатували, що механізм призначення штрафів на сьогодні є незрозумілим. В методиці закладені принципи пропорційності і недискримінації, але не вистачає принципу прозорості, чим і було запропоновано її доповнити.

Крім цього, члени Комітету обговорили низку інших пропозицій та доповнень до методики та планують за результатами обговорення підготувати відповідне звернення до Голови АМКУ Юрія Терентьєва.

Долучайтеся до роботи комітетів АПУ, ми не тільки обмінюємося досвідом і порадами, але й удосконалюємо нормативно-правову базу країни.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?